Innovationsnetværk for Smart Urbanisering

Kontakt

Er du interesseret i at vide mere om Innovationsnetværket eller har du andre spørgsmål er du altid velkommen til at tage fat på en af os. Vi glæder os til at høre fra dig. 

Jacob Lundgaard

Jacob Lundgaard

Sekretariatsleder, Gate 21

Primær kontakt ved øvrige forespørgsler
Mail: jacob.lundgaard@gate21.dk
Telefon: 2179 1506

Michael Mullins

Netværksleder, Aalborg Universitet

Primær kontakt ved forskningssamarbejde
Mail: mullins@create.aau.dk 
Telefon: 9940 7164

Helle Bygholm

Helle Bygholm

Kommunikation

Mail: helle.bygholm@gate21.dk 
Telefon: 53847003

Teddy Sibbern Larsen

Teddy Sibbern Larsen

Living Lab-samarbejde og Matchmaking

Mail: teddy.sibbern.larsen@gate21.dk 
Telefon: 2383 7079

Hedvig Spang-Hanssen

Hedvig Spang-Hanssen

Administration

Mail: hedvig.spang-hanssen@gate21.dk 
Telefon: 5354 7003

Martin Gravesen

Koordinator

Mail: graves.rasmussen@gate21.dk

Svitlana Kykot

Svitlana Kykot

Økonomi

Mail: svitlana.kykot@gate21.dk
Telefon: 3168 7631